Відеокліпи про Львів


Юрій Гнатковський - "Тільки у Львові"

 

 


 

 

Група "Мері" - "Місто"

Пісня "Місто" має цікаву історію, оскільки вона стала офіційним гімном святкування 750 річниці міста Львова. Тоді у безпрецидентних за масштабом та статусом дійствах взяли участь: Горан Бреговіч, переможниця Євробачення співачка Руслана, гурти "Мері" і "Таліта Кум". В рамках святкувань вперше в Україні відбулося шоу всесвітньовідомого постановника світлових ефектів Герта Хоффа.
За словами Віктора і Тараса з гурту "Мері" , відео на пісню "Місто" є для них важливим ще й тому, що це перший неігровий кліп. До цього "Мері" встигли відзняти вже 4 відеороботи, усі вони створювались у співпраці з відомим кліпмейкером Віктором Скуратівським.
Але сюжети попередніх кліпів були ігровими і часто носили розважальний характер. Під час зйомок нового відео команда відійшла від звичної концепції і в основу роботи лягли зйомки з "живих" концертів, а також плани Львова. Режисером цього разу виступив молодий кліпмейкер Олег Бачинський.
Як зізнається Віктор Винник - фронтмен "Мері", ідею відзняти це відео "підкинули" телевізійні компанії. Оскільки під час святкування 750 річниці міста Львова багато з них виготовили відеоролики про Львів, а пісню "Місто" використали як аудіоряд. Але жодна з цих замальовок, на думку хлопців з "Мері", не змогла у повній мірі передати стиль, шарм та настрій "Королівського міста".
Тому у новому кліпі "Мері" пропонують власний погляд на життя "міста Лева". А основна ідея відео спрямована на те, щоб звертати більше уваги на місця, де ми живемо, на свої "маленькі Батьківщини" - можливо саме з цього починається патріотизм. 

 

Copyright MyCorp © 2024